Grąžinimas

 1. Prekių grąžinimas/keitimas galimas vadovaujantis Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr.258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių” ir Nr.4-243 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”, Europos parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB dėl vartotojų apsaugos susijusios su nuotolinės prekybos sutartimi, Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu 6.366 str. „Daiktų pardavimas pagal sutartis, sudaromas naudojant ryšio priemones” nustatyta tvarka. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami į mokėtojo banko sąskaitą.
 2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) Pirkėjas gali tai padaryti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, užpildydamas prekių grąžinimo/keitimo prašymo formą internetinėje parduotuvėje Poilsiuimiegui.lt.
 3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  1. grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje;
  2. prekė privalo būti nesugadinta Pirkėjo;
  3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos( nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
  4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
  5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą;
 4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių jei Pirkėjas nesilaiko 7.3.straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
 5. Prekės, kurios nekeičiamos ir atgal nepriimamos:
  1. visų rūšių apatinės kelnaitės, , glaustinukės, liemenukai ir panašūs gaminiai, jei jie buvo pasimatuoti;
  2. visų rūšių pėdkelnės ir kojinės, jei jos buvo išpakuotos;
  3. prekės , kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių ( moteriški, vaikiški naktiniai , moteriškos, vaikiškos ir vyriškos pižamos, moteriški, vaikiški ir vyriški apatiniai rūbai);
  4. patalynės komplektai, rankšluosčiai, pirties komplektai;
  5. prekės, kurių apsauginė higieninė plėvelė buvo nuplėšta( maudymosi kostiumėliai);
  6. prekės, kurias išpakavus, jų pakuotė tampa netinkama pakartotiniam įpakavimui, jei tokios prekės buvo išpakuotos.
 6. Jeigu Pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė, jis turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti pakeisti netinkamos kokybės prekę kita, analogiškos vertės preke, arba atgauti už prekę sumokėtus pinigus. Pardavėjas įsipareigoja apmokėti prekės grąžinimo mokestį.
 7. Pirkėjas turi teisę per 14 kalendorinių dienų pakeisti prekes, įsigytas elektroninėje parduotuvėje, jei Pirkėjui netiko šių prekių dydis ar spalva į Pirkėjo pageidaujamą dydį ir spalvą jei Pardavėjas turi pageidaujamų prekių dydžių ir spalvų ( išskyrus prekes, pažymėtas 7.5. punkte).
  1. norėdamas pakeisti prekes, jei netiko šių prekių dydis ir spalva, Pirkėjas privalo pateikti Pardavėjui tinkamai užpildytą prekių grąžinimo/keitimo prašymo formą ;
  2. prekių grąžinimo/keitimo prašymo forma yra neatskiriama prekių pirkimo-pardavimo sutarties dalis. Šią formą Pirkėjas turi galimybę užpildyti elektroninėje parduotuvėje Poilsiuimiegui.lt;
  3. Pirkėjas privalo nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo prašymo pakeisti įsigytas prekes pateikimo Pardavėjui dienos išsiųsti prekes Pardavėjui. Grąžinamos prekės turi būti nedėvėtos ir nesugadintos, turi būti su originaliomis etiketėmis, originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gautos;
  4. jeigu prekės yra dėvėtos, sugadintos, pašalintos etiketės, ne visos komplektacijos ar nėra originalios prekės pakuotės, Pardavėjas turi teisę nepriimti šių prekių, jų nekeisti ir negrąžinti už prekes Pirkėjui sumokėtų sumų.
  5. Prekės , kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių ( moteriški, vaikiški naktiniai , moteriškos, vaikiškos ir vyriškos pižamos, moteriški, vaikiški ir vyriški apatiniai rūbai);
 8. Pardavėjas, gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę, per 14 kalendorinių dienų įsipareigoja informuoti Pirkėją ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.
 9. Grąžinant gautą ne tą ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
 10. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma.
 11. Grąžinant kokybišką prekę, išlaidos, susidariusios pristatant prekę, Pirkėjui nėra grąžinamos. Keičiant ar grąžinant prekę pristatymo išlaidas apmoka Pirkėjas.
 12. Pirkėjas atsako už tai, kad grąžinimo metu prekės būtų apsaugotos ir nepažeistos. Pardavėjas, gavęs sugadintą pakuotę ar prekę, kuri neatitiks grąžinimo taisyklių reikalavimų, grąžins ją Pirkėjui.
Meniu